Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

W Łomży wszyscy zwalczyli koronawirusa

O dwóch kolejnych ozdrowieniach po zakażeniu koronawirusem informuje Sanepid w Łomży. Badania laboratoryjne potwierdziły, że wirusa zwalczyli dwaj mieszkańcy miasta. Pierwszy z nich zakażony był od początków kwietnia, a u drugiego zakażenie potwierdzono 8 maja. To oznacza, że w tej chwili wśród mieszkańców Łomży nie ma osób z potwierdzonym „aktywnym” zakażeniem.

W Łomży i na ternie 9 gmin tworzących powiat łomżyński od pierwszego potwierdzonego zakażenia koronawirusem 21 marca dotychczas potwierdzono 40 takich przypadków. W tej grupie było 21 mieszkańców Łomży i 19 na terenie powiatu łomżyńskiego. Jak poinformowała Julia Gulanowska dziś rano potwierdzono zwalczenie koronawirusa przez dwóch mieszkańców Łomży. Pierwszy z nich - mężczyzna w sile wieku - kwarantanną objęty był od początków kwietnia. Drugi ozdrowieniec, to młody mężczyzna, u którego zakażenie potwierdzono 8 maja. On był ostatnim dotychczas potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem wśród mieszkańców Łomży.

Za zakażanych służby sanitarna nadal uznają 3 osoby z powiatu łomżyńskiego. Ich stan zdrowia jest na tyle dobry, że nie wymagają hospitalizacji i izolację przechodzą w domach. 

Według danych łomżyńskiego Sanepidu w poniedziałkowy poranek, w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, kwarantanną objętych było  54 mieszkańców Łomży i 56 mieszkańców gmin powiatu łomżyńskiego. 

Tymczasem w szpitalu w Łomży w poniedziałkowy poranek z 16 leczonych tu pacjentów 8 ma potwierdzone zakażenie koronawirusem. Pozostali oczekują na wyniki badań. Żaden z nich  nie jest mieszkańcem Łomży, ani powiatu łomżyńskiego. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę