Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

9 ofiara Covid-19

Główne zdjęcie
Zakażenia i ozdrowienia po koronawirusie w powiatach województwa podlaskiego. Stan na 17 maja godz. 20.00. Łomżyński dotyczy Miasta Łomża - 21 zakażeń i 19 ozdrowień oraz powiat ziemski - 19 zachorowań i 16 ozdrowień

91-letni mieszkaniec powiatu białostockiego to 9 ofiara śmiertelna koronawirusa w województwie podlaskim. Mężczyzna, który miał choroby współistniejące, zmarł w szpitalu w Łomży. O śmierci mężczyzny poinformowano w niedzielne późne popołudnie.

Szpital wojewódzki w Łomży od połowy marca jest szpitalem jednoimiennym tylko dla pacjentów zakażonych koronawirusem. Z podawanych przez służby sanitarne informacji wynika, że od chwili przekształcenia w szpital jednoimienny zmarło tu sześcioro pacjentów z potwierdzonym zakażeniem. 

Pierwszym pacjentem, który zmarł w szpitalu w Łomży po zakażeniu koronawirusem był  82-letni mężczyzna z Białegostoku. Później zmarł tu 62-letni mężczyzna, który był mieszkańcem województwa mazowieckiego. 

1 maja służby sanitarne poinformowały śmierci z powodu zakażenia koronawirusem kobiety w wieku 76 lat.  Mieszkanka Siemiatycz, która była hospitalizowana w szpitalu w Łomży. 

5 maja poinformowano o śmieci w szpitalu w Łomży  zakażonego koronawirusem mieszkańca Siemiatycz, który miał 63 lat.  

7 maja poinformowano o śmieciu w łomżyńskim szpitalu 86-letniej mieszkanki powiatu bielskiego. 

17 maja zmarł tu mężczyzna w wieku 91 lat, mieszkaniec powiatu Białostockiego

Wszystkie osoby zakażone koronawirusem, które umierały w szpitalu w Łomży, miała choroby współistniejące.  


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę