Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Covid-19: Coraz mniej chorych

Główne zdjęcie
Zakażenia i ozdrowienia po koronawirusie w powiatach województwa podlaskiego. Stan na 14 maja godz. 20.00. Łomżyński dotyczy Miasta Łomża - 21 zakażeń i 19 ozdrowień oraz powiat ziemski - 19 zachorowań i 16 ozdrowień

96-letni mieszkaniec powiatu bielskiego to ósmy w województwie podlaskim przypadek śmierci osób zakażonych koronawirusem. Mężczyzna był hospitalizowany w szpitalu w Bielsku Podlaskim. Zdecydowanie więcej osób zwalcza koronawirusa. Za ozdrowieńców uznawane są już 323 osoby z 386 zakażonych. To oznacza, że w całym województwie podlaskim, według danych na wczorajszy wieczór, zakażonych jest 55 osób.

W całym województwie podlaskim przez niemal równe 3 miesiące zakażenie koronawirusem potwierdzono u 386 osób. Wczoraj, po kilku dniach przerwy, potwierdzono kolejne nowe zakażenie. To starszy mężczyzna z powiatu bielskiego, hospitalizowany w Szpitalu w Bielsku Podlaskim, który niestety zmarł. To ósma ofiara wirusa w województwie podlaskim.

5 kwietnia
Mężczyzna w wieku 82 lat, mieszkaniec Białegostoku,  miał choroby współistniejące, był hospitalizowany w szpitalu w Łomży. 

9 kwietnia
Kobieta w wieku 72 lat, mieszkanka powiatu Wysokie Mazowieckie,  miała choroby współistniejące, była hospitalizowana w szpitalu w Warszawie. 

16 kwietnia
Mężczyzna w wieku 87 lat, mieszkaniec Wysokiego Mazowieckiego, przebywał w izolacji domowej. Jego stan uległ nagłemu pogorszeniu. Miał choroby współistniejące. 

1 maja
Kobieta w wieku 76 lat, mieszkanka Siemiatycz, była hospitalizowana w szpitalu w Łomży. Miała choroby współistniejące. 

2 maja
Kobieta w wieku 86 lat, mieszkanka Bielska Podlaskiego, była hospitalizowana w szpitalu w Łomży. Miała choroby współistniejące. 

5 maja
Mężczyzna w wieku 63 lat, mieszkaniec Siemiatycz, był hospitalizowany w szpitalu w Łomży. Miał choroby współistniejące. 

7 maja
Kobieta w wieku 86 lat, mieszkanka powiatu Bielskiego, była hospitalizowana w szpitalu w Łomży. Miała choroby współistniejące. 

14 maja
Mężczyzna w wieku 96 lat, mieszkaniec powiatu Bielskiego, był hospitalizowany w szpitalu w Bielsku Podlaskim. Miał choroby współistniejące. 

Według danych łomżyńskiego Sanepidu w piątek rano w Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem kwarantanną objętych było 139 osób. 71 z nich to mieszkańcy miasta Łomża, a 68 to mieszkańcy 9 gmin tworzących powiat łomżyński. W regionie łomżyńskim za zakażonych koronawirusem uznaje się 5 osób. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę