Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Koronawirus - raport

Główne zdjęcie
Zakażenia i ozdrowienia po koronawirusie w województwie podlaskim. Stan na 10 maja. godz. 20.

W Łomży i najbliższej okolicy przez weekend nie odnotowano nowego przypadku zakażenia koronawirusem. W województwie podlaskim w sobotę nie było nowych zakażeń, a niedzielę tylko jedno. W całym województwie dotychczas zakażenie koronawirusem zdiagnozowano u 384 osób. Zdecydowana większość z nich - 280 osób - zwalczyło wirusa i uznawana za ozdrowieńców. Dziś rano do tej grupy dopisano jeszcze mieszkankę Łomży, która jest 34 ozdrowieńcem po zakażeniu na terenie miasta i powiatu łomżyńskiego.

Jak informuje Julia Gulanowska z Sanepidu w Łomży w poniedziałek rano, za zakażonych koronawirusem uznawanych było 6 osób. W związku z podejrzeniem zakażenia kwarantanna objętych było 72 mieszkańców Łomży i 70 z gmin powiatu łomżyńskiego.
Stan zdrowia żadnego z nich – zarówno zakażonego jak i z podejrzeniem zakażenia - nie wymaga hospitalizacji.   


Tymczasem w Polsce liczba zakażonych koronawirusem wzrosła do 16 206 osób. Z danych Ministerstwa Zdrowia wynika, że 803 osoby zakażone zmarły, a 5816 zwalczyło wirusa i uznawane są za ozdrowieńców. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę