Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zmarła po zakażeniu korionawirusem

W szpitalu w Łomży zmarła kobieta zakażona koronawirusem. 86-letnia mieszkanka powiatu bielskiego, która miała choroby współistniejące. To 7 ofiara śmiertelna z powodu Covid-19 w województwie podlaskim i 5 osoba zakażana, która zmarła w łomżyńskim szpitalu.

Szpital wojewódzki w Łomży od połowy marca jest szpitalem jednoimiennym tylko dla pacjentów zakażonych korionawirusem. W czwartkowy poranek przebywało tu 16 osób z potwierdzonym zakażeniem i kilkunastu z podejrzeniem zakażenia, którzy oczekiwali na wyniki badań laboratoryjnych. Jeśli badania nie potwierdzają zachorowania na Covid-19 tacy pacjenci natychmiast są przenoszeni do innych szpitali. 

Z podawanych przez służby sanitarne informacji wynika, że od chwili przekształcenia w szpital jednoimienny zmarło tu już pięcioro pacjentów z potwierdzonym zakażeniem, przy czym trzy w maju. 

Pierwszym pacjentem, który zmarł w szpitalu w Łomży po zakażeniu koronawirusem był  82-letni mężczyzna z Białegostoku. Później zmarł tu 62-letni mężczyzna, który był mieszkańcem województwa mazowieckiego. 

1 maja służby sanitarne poinformowały śmierci z powodu zakażenia koronawirusem kobiety w wieku 76 lat.  Mieszkanka Siemiatycz, która była hospitalizowana w szpitalu w Łomży. 

5 maja służby sanitarne poinformowały o śmieci w szpitalu w Łomży  zakażonego koronawirusem mieszkańca Siemiatycz, który miał 63 lat.  

7 maja przed wieczorem poinformowano o śmieciu w łomżyńskim szpitalu 86-letniej mieszkanki powiatu bielskiego. 

Służby sanitarne informowały, że osoby zakażone koronawirusem, które umierały w szpitalu w Łomży, miała choroby współistniejące. Tak też było w przypadku zmarłej dziś kobiety. 

Jednocześnie w przedwieczornym komunikacie służy poinformowały o kolejnych 25 osobach z województwa, które wyzdrowiały z COVID-19. To: cztery kobiety w sile wieku, cztery młode kobiety, starszy mężczyzna, dziecko, młody mężczyzna, starsza kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, starszy mężczyzna, młoda kobieta i dwie kobiety w sile wieku z Białegostoku, kobieta i mężczyzna w sile wieku, młoda kobieta, dwóch młodych mężczyzn i dziecko z powiatu białostockiego, starsza kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego.

W sumie w województwie podlaskim wyzdrowiało do tej pory 268 osób, z 381 mieszkańców województwa podlaskiego, u których dotychczas potwierdzono zakażenia koronawirusem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę