Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Covid-19 - raport

Główne zdjęcie
Koronawirus - zakażenia i ozdrowiania w województwie podlaskim. (Stan na 6 maja 2020 rok. godz. 19.00)

W Łomży, regionie i województwie podlaskim w środowy poranek nie poinformowano o żadnym nowy, przypadku zakażenia koronawirusem. W komunikacie po godzinie 17.30 poinformowano o wykryciu zakażenia u mężczyzny w sile wieku z Białegostoku. To piąte od początku maja zdiagnozowane w całym województwie nowe zakażenie koronawirusem. W tym samym czasie poinformowano o zdrowieniu 47 pacjentów chorych na Covid-19.

W Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego, według danych łomżyńskiego Sanepidu  zarażonych koronawirusem jest 5 osób. Stan wszystkich chorych na Covid-19 jest na tyle dobry, że nie muszą przebywać w szpitalu. 

W całym województwie podlaskim, po stwierdzeniu w środowe popołudnie zakażenia mężczyzny w sile wieku z Białegostoku (jest hospitalizowany w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku) i potwierdzeniu ozdrowienia kolejnych 10 pacjentów, obecnie chorych na Covid-19 jest 131 osób.
Najwięcej jest – 66 osób to mieszkańcy powiatu bielskiego. 28 chorych  jest na ternie Białegostoku i powiatu białostockiego, 15 osób w powiecie wysokomazowieckim i 13 w powiecie zambrowskim. 

Na ternie powiatu kolneńskiego, gdzie od początku pandemii zdiagnozowano tylko 3 zakażenia wszyscy oni już ozdrowieli. W powiecie grajewskim z dwóch osób zakażonych obecnie za chorego uznawana jest jedna osoba.

Tymczasem w skali kraju liczba zakażonych koronawirusem wzrosła dziś do 14 740. Według danych Ministerstwa Zdrowia z tej grupy 4655 osób ozdrowiało, a 733 zmarły. Dziś rano we wszystkich szpitalach w Polsce przebywało 2760 osób zakażonych koronawirusem. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę