Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

81-latka wyleczona z koronawirusa w Łomży

Główne zdjęcie
Szpital zakaźny jednoimienny w Łomży

Po miesiącu leczenia w szpitalu w Łomży do domu została wypisana 81-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego. Kobieta była zakażona koronawirusem i w łomżyńskim szpitalu zwalczyła zakażenie.

Szpital wojewódzki w Łomży od połowy marca jest tzw. jednoimiennym szpitalem zakaźnym w którym leczeni są pacjenci zakażenie koronawirusem. Został wyznaczony do pełnienia tej funkcji przez wojewodę podlaskiego na potrzeby pacjentów z województwa podlaskiego, ale na początku kwietnia trafiło tu także kilkoro pacjentów z województwa mazowieckiego. Jedną z przewiezionych wówczas do Łomży była 81-latka, u której zdiagnozowano zachorowanie na Covid-19.  Przez miesiąc kobieta była leczona w Łomży. Jeszcze wczoraj rano ujmowano ją w szpitalnych statystykach jako osobę chorą, zakażoną koronawirusem. Dziś w statystykach jej już nie ma. Jolanta Gryc ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży podaje, że kobieta, po wyleczeniu została wypisana do domu. Wypisując ją ze szpitala lekarze jej stan zdrowia określili jako dobrym. Wcześniej uzyskali dwukrotnie wyniki badań laboratoryjnych wskazujące, że 81-latka nie jest już zakażona koronawirusem. 

We wtorkowe popołudnie służby sanitarne poinformowały o śmieci w szpitalu w Łomży mężczyzny w wieku 63 lat. Leczony tu zakażony koronawirusem mieszkaniec Siemiatycz, który miał choroby współistniejące. To szósta osoba, która zmarła w województwie podlaskim po zakażeniu koronawirusem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę