Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Zmarła Marysia – Góralka

Główne zdjęcie
śp. Maria Łukaszewska (1962 – 2020)

Po ciężkiej chorobie zmarła Maria Łukaszewska, pielęgniarka z laboratorium Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Miała 58 lat i od 1997 roku pracowała w szpitalnym laboratorium. - Ludzie często zgłaszali się tylko i wyłącznie do Niej, bo według nich ,,nikt nie umiał tak pobierać krwi jak Pani Maria” - wspominają Zmarłą współpracownicy ze szpitala.

Świętej pamięci Maria Łukaszewska (1962 – 2020) zmarła przedwcześnie 26 kwietnia po kilkuletniej walce z chorobą. 
- Przez wiele lat naszej wspólnej pracy śp. Maria Łukaszewska, a dla nas Marysia – Góralka, bo pochodziła z Żywca, dała się poznać jako osoba otwarta na każdego człowieka, niezwykle sumienia i oddana swojej pracy – wspominając Zmarłą koleżankę pracownicy Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Podkreślają, że śp. Maria Łukaszewska była znana pacjentom z niebywałego i profesjonalnego podejścia do każdego z nich. Wspominają, że często zgłaszali się pacjenci, których chcieli, aby tylko i wyłącznie Ona, pobierała od nich krew do badań. 
- Wszyscy łączymy się w głębokim żalu z rodziną Marii. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i modlitwie – zapewniają Koleżanki i Koledzy z Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej dodając, że  ciężko będzie zastąpić w pracy Marysię – Góralkę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę