Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Koronawirus - weekendowy raport

Przez trzy dni majowego weekendu służby sanitarne poinformowały o trzech nowych przypadkach zakażenia kornawirusem w województwie podlaskim. Wśród nowych zachorowań nie było mieszkańców Łomży i najbliższe okolicy. Niestety poinformowano także o śmierci dwójki pacjentów zakażonych koronawirusem, którzy zmarli w szpitalu w Łomży.

Zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. Stan na 3 maja 2020 r.
Zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. Stan na 3 maja 2020 r.

W piątek 1 maja służby sanitarne informowały o zgonie 76-letniej kobiety, która była zakażona  koronawirusem w województwie podlaskim, a w sobotę 2 maja o śmierci 86-latki. Pierwsza z nich była mieszkanką Siemiatycz druga, Bielska Podlaskiego. Obie kobiety były hospitalizowane w szpitalu w Łomży i miały choroby współistniejące.  

1 maja w województwie podlaskim nie zdiagnozowano żadnego nowego przypadku zakażenia.

2 maja  potwierdzono zakażenie u dwóch osób:

  • starszy mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa

3 maja potwierdzono zakażenie u kobiety w sile wieku z Białegostoku, która przebywa w izolacji domowej.

W sumie w województwie podlaskim liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła do 378. Z tej grupy 5 osób zmarło, a 196 zwalczyło zakażenie i uznawane jest za ozdrowieńców.

W skali kraju liczba zakażonych koronawirusem – według stanu na godz. 13.00 z 3 maja 2020 r – wynosiła 13693 osób. Niestety 678 po zakażeniu zmarło. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę