Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Zmarła czwarta osoba zakażona województwie

Główne zdjęcie
Zakażenia koronawirusem (czerwone) i ozdrowienia (zielone) w powiatach województwa podlaskiego. Stan na 1 maja 2020 r.

W piątek 1 maja służby sanitarne poinformowały o czwartym przypadku śmierci z powodu zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. Zmarła kobieta w wieku 76 lat, mieszkanka Siemiatycz, która była hospitalizowana w szpitalu w Łomży. Jak informują służby kobieta miała choroby współistniejące. Jednocześnie poinformowano, że w piątek w całym województwie nie zanotowano nowych przypadków zakażenia koronawirusem, a liczba ozdrowieńców po raz pierwszy jest wyższa niż liczba aktualnie chorych na Covid-19.

1 maja poinformowano o ozdrowienium 19 osób.   To: trzy starsze kobiety, starszy mężczyzna, mężczyzna i kobieta w sile wieku i dwie młode kobiety z Białegostoku, dziecko i dwaj młodzi mężczyźni z powiatu zambrowskiego, kobieta w sile wieku z powiatu kolneńskiego, starsza kobieta, dziecko, młoda kobieta, młody mężczyzna i mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, kobieta w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, młody mężczyzna z powiatu łomżyńskiego. W sumie w województwie podlaskim wyzdrowiało do tej pory 196 osób. 

Od początku pandemii w województwie podlaskim zakażenie koronawirusem potwierdzono u 375 osób. Z tej grupy cztery osoby zmarły. 

W Łomży zakażonych zostało 20 osób a w powiecie łomżyńskim 17. Zdecydowana większość zakażonych 17 w mieście i 15 na terenie powiatu zwalczyło już wirusa, a chorych na Covid-19 aktualnie są 3 osoby w mieście i 2 w powiecie. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę