Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Koronawirus - niedzielny raport

O trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim poinformowano w niedzielę. To dwie kobiety z Białegostoku i jedna z powiatu wysokomazowieckiego. Jednocześnie poinformowano o ozdrowieniu 11 osób.

Potwierdzone potwierdzonymi wynikami badań laboratoryjnych nowe zachorowania na Covid-19 to. 

  1. kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  2. młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  3. kobieta w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, przebywa w izolacji domowej. 

W sumie w województwie podlaskim liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła w niedzielę do 361. Z tej grupy 3 osoby zmarły, a 140 zwalczyło wirusa i jest uznawanych za ozdrowieńców. W niedzielę potwierdzono ozdrowienie 11 osób: mężczyzna w sile wieku, młoda kobieta, dwie kobiety w sile wieku i starsza kobieta z Białegostoku, dwie kobiety w sile wieku i młoda kobieta z powiatu białostockiego, dwie kobiety w sile wieku z powiatu bielskiego i mężczyzna w sile wieku z powiatu hajnowskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę