Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Nowe zachorowania na Covid-19

Główne zdjęcie
Mapa zakażeń koronawirusem w województwie podlaskim. Powiat łomżyński to dane z powiatu ziemskiego (17 zachorowań) i miasta Łomża (18). Podobnie w powiecie białostockim (27) i mieście Białystok (66 przypadków)

14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem odnotowano w sobotę w województwie podlaskim. Wśród nowych zakażonych nie ma osób z Łomży i powiatu łomżyńskiego, ani żadnego z powiatów dawnego województwa łomżyńskiego. W sumie w województwie podlaskim liczba osób zakażonych wzrosła do 358, ale liczba aktualnie chorych jest znacznie niższa – 226 osób.

W sobotę w województwie podlaskim potwierdzono zakażenie koronawirusem u 14 osób. To: 

  • dwie starsze kobiety z powiatu bielskiego, hospitalizowane w Szpitalu w Bielsku Podlaskim
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, hospitalizowany w Szpitalu w Bielsku Podlaskim
  • pięć kobiet w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • czterech starszych mężczyzn z powiatu bielskiego, hospitalizowanych w Szpitalu w Bielsku Podlaskim
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa 
  • starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, hospitalizowany w Szpitalu w Bielsku Podlaskim


Jednocześnie poinformowano o 15 przypadkach zwalczenia wirusa: starszy mężczyzna i młoda kobieta z powiatu zambrowskiego,  starszy mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, młody mężczyzna z powiatu hajnowskiego, dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, młody mężczyzna, dwie starsze kobiety, kobieta i mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, młoda kobieta, młody mężczyzna, dwie kobiety w sile wieku z powiatu bielskiego.

W sumie z 358 zakażonych koronawirusem w województwie podlaskim ozdrowiało już 129 osób. Niestety trzy osoby po zakażeniu zmarły. 

W Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego dotychczas potwierdzono zachorowania na Covid-19 u 35 osób. Większość z nich – 28 zwalczyło wirusa i są uznawane za ozdrowieńców. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę