Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Informacja o funkcjonowaniu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej do dnia 26 kwietnia

Uprzejmie informujemy, że specjaliści z -Poradni Psychologiczno-- Pedagogicznej nr 2 udzielają konsultacji on-line oraz telefonicznych dzieciom, młodzieży rodzicom, opiekunom, nauczycielom i wychowawcom.

W przypadku wątpliwości dotyczących kontynuowania terapii, organizowania w domu zajęć wspomagających, trudności z radzeniem sobie z emocjami, trudnościami wynikającym z długotrwałej izolacji społecznej, lękiem, smutkiem itp. zapraszamy do kierowania pytań za pośrednictwem poczty elektronicznej - ppplomza@poczta.onet.pl (prosimy o wpisanie w temacie maila, do jakiego specjalisty chcecie Państwo skierować swoje zapytanie) lub skierowania pytania bezpośrednio do specjalisty – adresy mailowe są na naszej stronie internetowej.

 

Zapraszamy także do lektury artykułów zamieszczanych przez naszych specjalistów na stronie internetowej Poradni.

 

      W związku z czasowym  zawieszeniem pracy diagnostycznej i terapeutycznej w trybie stacjonarnym kontakt w sprawach administracyjnych jest możliwy w godz. 7.30 – 15.30  pod numerem 86  215 03 18   oraz mailowo  ppplomza@poczta.onet.pl  

Dokumenty można składać za pośrednictwem tradycyjnej poczty (najlepiej listem poleconym)

Agata Komorowska
cz, 23 kwietnia 2020 21:12
Data ostatniej edycji: cz, 23 kwietnia 2020 21:15:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę