Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Nowy przypadek zakażenia koronawirusem w Łomży

Główne zdjęcie
Przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. Stan na 22 kwietnia 2020 r.

Laboratoryjne badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u kobiety w sile wieku z Łomży. To jedna z trzech osób z województwa podlaskiego u których potwierdzono zakażenie koronawirusem w środę. Jednocześnie poinformowano o wyzdrowieniu kolejnych 25 osób. W sumie liczba ozdrowieńców w województwie wynosi już 94 osoby.

W środowy poranek służby informowały o jednym nowym przypadku zakażenia koronawirusem. To była młoda kobieta z powiatu zambrowskiego, która przebywa w izolacji domowej.  

W popołudniowym komunikacie poinformowano, że pozytywne wyniki testów laboratoryjnych potwierdziły zachorowania na Covid-19 u dwóch kolejnych osób. To:

  • kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa

W sumie liczba osób zakażonych w województwie podlaskim wzrosła do 335. 

Potwierdzone zachorowanie u kobiety w sile wieku z Łomży jest 18 przypadkiem koronawirusa wśród mieszkańców miasta i 35 w Łomży i powiecie łomżyńskim. To pierwsze po dłuższej – 10 dniowej przerwie – zachorowanie w regionie łomżyńskim 

Rano służby sanitarne informowały o ozdrowieniu 26 osoby zakażonej koronawirusem z regionu łomżyńskiego, a w popołudniowym komunikacie wojewody podlaskiego wśród wskazanych kolejnych 25 osób w województwie, które zwalczyły koronowirusa wymienione są 4 osoby z Łomży i 4 z powiatu łomżyńskiego. 

W sumie w województwie podlaskim zakażenie miały zwalczyć już 94 osoby.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę