Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

5 nowych zakażeń i 13 ozdrowień

O 5 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i 13 ozdrowieniach w województwie podlaskim poinformowały w niedzielę służby wojewody podlaskiego. Od tygodnia wśród nowych zakażonych nie ma nikogo z Łomży i powiatu łomżyńskiego, a zwiększająca się liczba osób, które zwalczyły wirusa sprawiają, że po raz pierwszy ozdrowieńców jest więcej chorych na Covid-19.

W niedzielę zakażenia koronowirusem potwierdzono u pięciu osób w województwie podlaskim.  To:

  1. młoda kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  2. młoda kobieta z powiatu monieckiego, hospitalizowana w USK w Białymstoku.
  3. mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  4. młoda kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  5. nastolatek z powiatu bielskiego, izolacja domowa

W sumie liczba osób zakażnych w województwie podlaskim wzrosła do 321. W tej grupie są trzy osoby, które zmarły oraz już 50, które zwalczyły wirusa. 

W niedzielę ozdrowienie potwierdzono w  potwierdzono w stosunku do 13 osób. To: mężczyzna w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, młody mężczyzna z powiatu białostockiego, młody mężczyzna z Białegostoku, dwie młode kobiety, mężczyzna w sile wieku, dwóch starszych mężczyzn, kobieta w sile wieku i nastolatek z powiatu bielskiego, mężczyzna i kobieta w sile wieku z powiatu sokólskiego oraz kobieta w sile wieku z powiatu zambrowskiego.

W Łomży liczba zakażonych koronawirusem wynosi 34 i nie uległa zmianie przez cały tydzień. Jednocześnie już ponad połowa zakażonych – 18 osób – zwalczyło wirusa i są uznawani za zdrowych. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę