Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Więcej ozdrowieńców niż nowych zachorowań

Główne zdjęcie
Zakażenia koronawirusem w Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego. Zielona linia wskazuje ozdowieńców, a czerwona aktualnie chorych na Covid-19.

W środę rano informowano o jednym nowym ozdrowieńcu z Łomży, a po południu o kolejnych pięciu osobach z miasta i jednym z powiatu łomżyńskiego. W sumie koronawirusa pokonało już 15 osób z 34 zakażonych nim mieszkańców Łomży i najbliższej okolicy. W skali całego województwa podlaskiego ozdrowieńców po koronawirusie jest 26, a liczba osób zakażonych nim wzrosła do 259. Dziś w skali województwa potwierdzono tylko 3 nowe zachorowania i 11 przypadków ozdrowień.

Liczba osób zakażonych koronawirusem w poszczególnych powiatach w województwie podlaskim. Stan na 15 kwietnia 2020 r.
Liczba osób zakażonych koronawirusem w poszczególnych powiatach w województwie podlaskim. Stan na 15 kwietnia 2020 r.

Nowe, potwierdzone w środę zachorowania na Covid-19 w województwie podlaskim to:

  1. Starszy mężczyzna z powiatu siemiatyckiego, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
  2. Młody mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  3. Starsza kobieta z powiatu augustowskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Augustowie.

W porannym komunikacie służby informowały, że potwierdzono wyzdrowienie 1 starszego mężczyzny z Łomży. Przed godziną 18. ogłoszono wyzdrowienie kolejnych 10 osób z województwa podlaskiego. To: dwie kobiety w sile wieku, młody mężczyzna i młoda kobieta z Białegostoku, młoda kobieta, młody mężczyzna, dziecko, nastolatek i mężczyzna w sile wieku z Łomży oraz starszy mężczyzna z powiatu łomżyńskiego.

W sumie liczba osób, które zwalczyły zakażenie wzrosła do 26 w województwie podlaskim i 15 w Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego. W regionie łomżyńskim chorych na Covid-19 pozostaje zatem 19 osób. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę