Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Technik rtg nie zarażał koronawirusem

Główne zdjęcie
Jacek Roleder, pełniący obowiązki dyrektora jednoimiennego szpitala zakaźnego w Łomży

Technik rtg ze szpitala w Łomży, u którego kilka dni temu potwierdzono koronawirusa, nie zaraził współpracowników. Jak mówi Jacek Roleder pełniący obowiązki dyrektora jednoimiennego szpitala zakaźnego w Łomży, badania pracowników szpitala, którzy od niedzieli są na kwarantannie, dają wyniki ujemne. - Wystąpiliśmy o skrócenie kwarantanny do sanepidu i mam nadzieję, że za chwilę będą z powrotem w pracy – mówił dyrektor Roleder, tłumacząc, że ma nadzieję, że wszyscy do pracy wrócą już jurto.

Według stanu na środowe popołudnie w szpitalu w Łomży przebywało 8 pacjentów z potwierdzonym koronawirusem. Jak tłumaczył Roleder pacjentów jest więcej, ale jest duża rotacja, bo gdy tylko badania dają wynik ujemny, taki pacjent od razu jest wypisywany z łomżyńskiego szpitala i przekazywany do innego szpitala.  

Odnosząc się do absencji pracowników szpitala dyrektor Roleder mówił, że do tego obłożenia które mamy, obsługa medyczna jest zabezpieczona. Jeśli będzie więcej pacjentów i zabraknie pielęgniarek czy lekarzy, to – jak zapowiadał – „będziemy wnioskować do wojewody o relokacje  pracowników medycznych do naszego szpitala”.

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę