Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Dopisany do listy z koronawirusem

W niedzielę wieczorem służby wojewody oficjalnie potwierdziły zajarzenie koronawirusem u „mężczyzny w sile wieku z Łomży”. To, o czym informowaliśmy w południe, pracownik szpitala w Łomży. Jest to formalnie 11 potwierdzony badaniami laboratoryjnymi przypadek Covid-19 w Łomży i powiecie łomżyńskim oraz 28 w województwie podlaskim.

Mężczyzna to pracownik radiologii w szpitalu w  Łomży. Po potwierdzeniu zakażenia część pracowników szpitala, która miała z nim bezpośredni kontakt została objęta kwarantanną i jest poddawana badaniom na obecność koronawiurusa. Oczekuje się, że wyniki badań będą znane w ciągu dwóch – trzech dni. 

Ministerstwo Zdrowia podało w niedzielę wieczorem, że liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosła do 1862. Z tej przyczyny zmarło 22 pacjentów. 

- Blisko 1/4 zakażeń koronawirusem w Polsce to osoby poniżej 30. roku życia! Zastanów się, czy NAPRAWDĘ musisz wyjść z domu? Nie narażaj zdrowia i życia swojego i swoich bliskich. Nie lekceważ zagrożenia - podał na Twitterze Główny Inspektorat Sanitarny. 

Koronawirus w Łomży i powiecie łomżyńskim

(data potwierdzenia zakażenia i przekazania informacji do wiadomości publicznej)

 • 21 marca
  mężczyzna w średnim wieku
 • 22 marca
  kobieta w średnim wieku
 • 23 marca
  starszy mężczyzna (wrócił do kraju z USA)
 • 25 marca
  mężczyzny w sile wieku
  kobieta w sile wieku
 • 26 marca
  kobiet w sile wieku
  mężczyzny w sile wieku
  młody mężczyzna
 • 27 marca
  mężczyzna w sile wieku
  starsza kobieta
 • 29 marca 
  mężczyzna w sile wielu

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę