Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Nowy przypadek koronawirusa z powiatu zambrowskiego

Do 27 wzrosła liczba osób, u których potwierdzono zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. W niedzielny poranek badania laboratoryjne potwierdziły zachorowania na Covid-19 u starszego mężczyzna z powiatu zambrowskiego. Niedawno wrócił do kraju ze Stanów Zjednoczonych.

Jak podał Wojewoda Podlaski jego stan jest dobry, a mężczyzna przebywa w kwarantannie domowej. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną, co oznacza objęcie ich obowiązkową kwarantanną domową. 

Według najnowszych danych przekazywanych przez PUW w województwie podlaskim kwarantanną objętych jest już 4864 osoby. 23 osoby przebywają w szpitalach w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, a u 27 chorych potwierdzono zakażenie. 

W Łomży i powiecie łomżyńskim do tej pory potwierdzono 10 zachorowań na Covid-19, a potwierdzony dziś pierwszy przypadek zachorowania na terenie powiatu zambrowskiego jest 11 z Ziemi Łomżyńskiej. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę