Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Koronawirusa szybko nam przybywa

Główne zdjęcie
komunikat z poranka 27 marca 2020 r.

Wczoraj wieczorem poinformowano o trzech kolejnych przypadkach koronawirusa w Łomży i powiecie łomżyńskim, a dziś rano do tego doszły dwa następne. W sumie mamy już 10 potwierdzonych zachorowań na Covid-19, a w całym województwie podlaskim liczba zakażonych wzrosła już do 17.

komunikat z wieczora 26 marca 2020 r.
komunikat z wieczora 26 marca 2020 r.

Wczoraj wieczorem potwierdzono koronawirusa u kobiety w sile wieku z Łomży, mężczyzny w sile wieku z powiatu  łomżyńskiego i młodego mężczyzny z powiatu łomżyńskiego.  Wszyscy przebywają w kwarantannie domowej. 
Dziś rano Podlaski urząd Wojewódzki w Białymstoku poinformował o trzech kolejnych przypadkach koronawirusa potwierdzonych wynikami badań laboratoryjnych. Dały one dodatni wynik u mężczyzny w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, który zgodnie z zaleceniem lekarza jest w kwarantannie domowej, u starszej kobiety z powiatu łomżyńskiego, która również ze względu na dobry stan zdrowia jest w kwarantannie domowej i u starszego mężczyzny z Białegostoku, który jest hospitalizowany w szpitalu MSWiA w Białymstoku.
W piątkowe popołdunie poinformowano o dodatnich wywnikach badań u starszej kobiety z Białegostoku. To oznacza, że liczba zakażonych, potwoierdzonych wynikami badań  laboratoryjnych w województwie podlaskim wzrosła do 17. W tej grupie 10 osób jest z Łomży i powiatu łomżyńskiego. 

Koronawirus w Łomży i powiecie łomżyńskim

 • 21 marca
  mężczyzna w średnim wieku
 • 22 marca
  kobieta w średnim wieku
 • 23 marca
  starszy mężczyzna (wrócił do kraju z USA)
 • 25 marca
  mężczyzny w sile wieku
  kobieta w sile wieku
 • 26 marca
  kobiet w sile wieku
  mężczyzny w sile wieku
  młody mężczyzna
 • 27 marca
  mężczyzna w sile wieku
  starsza kobieta

- Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w rejonie występowania koronawirusa i miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną – apelują służby.

Według danych przekazywanych przez KWP w Białymstoku  wczoraj policjanci sprawdzali ponad 3700 osób na kwarantannie domowej. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę