Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Zbiórka publiczna na Pogotowie w Łomży

Główne zdjęcie
Pogotowie łomżyńskie podczas interwencji

- W tych trudnych chwilach wsparcie Rządu, jak i nasze własne środki, nie są wystarczające na pokrycie potrzeb związanych z odpowiednim zabezpieczeniem naszych zespołów wyjazdowych – przyznaje dr Mikołaj Czajkowski, zastępca dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. - Brakuje tzw. środków zabezpieczania osobistego: maseczek i kombinezonów, ale przede wszystkim pieniędzy na ich zakup – dodaje prosząc mieszkańców Łomży i całego regionu o dobrowolne wpłaty na konto Pogotowia.

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielnym Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łomży zwracamy się z prośbą do mieszkańców dawnego Województwa Łomżyńskiego jak również do wszystkich mieszkańców Województwa Podlaskiego o finansowe wsparcie Pogotowia w celu zakupu materiałów ochronnych dla naszych zespołów ratunkowych.

Chętnych do pomocy prosimy o dobrowolne wpłaty na konto z dopiskiem
„Zbiórka na zwalczanie wirusa SARS-CoV-2”:

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
Samodzielnym Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łomży
08 8762 0009 0011 3351 2000 0090
Szosa Zambrowska 1/19
18-400 Łomża

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego  w Łomży w zakresie ratownictwa medycznego zakresem działania obejmuje miasto Łomża, powiat łomżyński, powiat grajewski, powiat kolneński, powiat zambrowski, powiat wysokomazowiecki (bez gminy Kobylin Borzymy).
Poza siedzibą w Łomży ma swoje oddziały w Grajewie, Kolnie, Wysokiem Mazowieckiem i Zambrowie. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę