Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Trzeci przypadek koronawirusa w powiecie łomżyńskim

W poniedziałek wieczorem służby Wojewody Podlaskiego poinformowały o kolejnym – siódmym już – potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. - To starszy mężczyzna z powiatu łomżyńskiego, wrócił do kraju ze Stanów Zjednoczonych – podano w komunikacie zaznaczając, że mężczyzna jest hospitalizowany. To trzeci potwierdzony przypadek koronawirusa z powiatu łomżyńskiego.

Pierwszy przypadek koronawirusa w okolicy Łomży potwierdzono w sobotę. Zakażenie dotyczyło mężczyzny w średnim wieku z powiatu łomżyńskiego. Stan pacjenta był na tyle dobry, że nie potrzebna była hospiotalizacja. 

W niedzielę późnym wieczorem poinformowano o potwierdzeniu zakażenia u kobiety w średnim wieku z powiatu łomżyńskiego. Ona tak że była w dobrym stanie i przebywała na kwarantannie domowej, a nie szpitalu. 

W poniedziałek po godzinie 20.20 służby prasowe Wojewody Podlaskiego poinformowały o potwierdzeniu trzeciego przypadku koronawirusa na terenie powiatu łomżyńskiego. To starszy mężczyzna, który wrócił do kraju ze Stanów Zjednoczonych Ameryki.  

- Mężczyzna jest hospitalizowany – podano w komunikacie, w którym zaznaczono także, że osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę