Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Domowe Przedszkole Online

Szanowni Państwo, informujemy, że decyzją rządu zamknięcie placówek oświatowych potrwa dłużej niż 2 tygodnie i zostało przedłużone minimum do Świąt Wielkanocnych. Proces edukacji jednak trwa nadal. W związku z tym nasza placówka przechodzi w tryb zdalnego nauczania.

Na stronie internetowej oraz przedszkolnym facebooku zostaną utworzone specjalne zakładki, w których znajdziecie Państwo inspiracje i wskazówki jak w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pracować z dzieckiem w domu. Nauczyciele każdej z grup zamieszczać będą materiały (karty pracy, skany stron z książek indywidualnych, propozycje zabaw) dostosowane do wieku dziecka. Jednocześnie informujemy rodziców dzieci 5 i 6 – letnich, że w przedszkolu w godz. 8-15 można odebrać książki indywidualne dziecka (cz. 3 i 4). W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możliwy jest kontakt z nauczycielami poszczególnych grup. 

 

Odsyłamy również do strony Ministerstwa Edukacji Narodowej, gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo ciekawych pomysłów jak pracować z dzieckiem w domu. 

https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/wiosna-00

 

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia. 

Dyrekcja, nauczyciele i personel przedszkola.

 

Agata Komorowska
pon, 23 marca 2020 12:54
Data ostatniej edycji: pon, 23 marca 2020 13:03:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę