Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Kobieta z koronawirusem

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku poinformował w niedzielę po godzinie 21. o szóstym potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. To kobieta w średnim wieku z powiatu łomżyńskiego.

Jak podano w komunikacie kobieta jest w dobrym stanie i przebywa w kwarantannie domowej, a nie szpitalu. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. 

To drugi w okolicy Łomży potwierdzony przypadek koronawirusa. W sobotę informowano o mężczyźnie z powiatu łomżyńskiego u którego także potwierdzono zakażenie.

Według danych podawanych przez Ministerstwo Zdrowia w sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wczoraj po godzinie 21.00 wynosiła 634. W tej grupie jest 7 osób które zmarły.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę