Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pierwszy przypadek koronawirusa w okolicy Łomży

Mężczyzna w średnim wieku z powiatu łomżyńskiego to pierwszy potwierdzony badaniami przypadek kroronawirusa na Ziemi Łomżyńskiej. Anna Dzierszko, rzecznik prasowy wojewody podlaskiego w sobotnie popołudnie podała, że w województwie podlaskim potwierdzono dwa kolejne zachorowania na koronawirusa. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 452/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Jednym z nowych, potwierdzonych w sobotę zachorowań na koronawirusa jest mężczyzna w średnim wieku z powiatu łomżyńskiego. Stan pacjenta jest na tyle dobry, że nie potrzebna była hospiotalizacja. 

- Mężczyzna przebywa w kwarantannie domowej- taką decyzję po podjął lekarz zbadaniu mężczyzny – podała  Anna Dzierszko. 

Drugi z potwierdzonych w sobotę przypadków zakażenia kronawirusem dotyczy mężczyzny w średnim wieku z powiatu białostockiego. On wrócił do kraju z Gruzji i – jak zaznacza Dzierszko jest hospitalizowany. - Osoby z najbliższego kontaktu obu mężczyzn zostały objęte opieką epidemiologiczną. 

W sumie w województwie podlaskim mamy 5 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.

W całej Polsce liczba osób zakażonych koronawirusem w sobotnie popołudnie wynosiła 452. W śród nmich było 5 osobók, które zmarły.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę