Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Trzeci potwierdzony przypadek koronawirusa w województwie podlaskim

O kolejnym wykrytym i potwierdzonym badaniami przypadku koronawirusa w województwie podlaskim poinformował w popołudniowym komunikacie Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku. To młoda kobieta z okolic Białegostoku.

- To kobieta w sile wieku z powiatu białostockiego z kwarantanny domowej, która wróciła z Wielkiej Brytanii. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną - przekazała Anna Dzierszko, rzecznik prasowy wojewody.
Kobieta nie ma związku z wykrytymi wcześniej przypadkami zakażenia koronawirusem.
Rano PUW poinformował, o potwierdzeniu zakażenia koronawirusem przed dziecko z rodziny pierwszego pacjenta w województwie podlaskim. Stan chłopca jest dobry. 
Pierwszy pacjent z Podlaskiego, u którego potwierdzono koronawirusa to 35-letni mężczyzna, który przebywa w klinice zakaźnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Mężczyzna sam opublikował w mediach społecznościowych swoje dane. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę