Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Szybko po wyniki badań i niezrealizowane skierowania!

Główne zdjęcie
Zamknięty szpital wojewódzki w Łomży

Zanim Szpital Wojewódzki w Łomży zostanie zamknięty dosłownie, ze względu na przekształcenie w szpital zakaźny dla województwa podlaskiego w stanie epidemicznym koronawirusa, ukazała się wreszcie informacja o tym, jak, gdzie i kiedy tysiące pacjentów i ich krewni mogą odebrać wyniki badań, m.in., laboratoryjnych, tomograficznych czy rezonansowych, oraz skierowania na badania.

Akcja wydawania badań i skierowań w łomżyńskim szpitalu ma odbywać się przez cztery dni. Od godziny 7. 30 do 14. 30 dokumenty medyczne pacjenci lub bliscy będą otrzymywać w czwartek i piątek, 19. i 20. marca, oraz w poniedziałek i wtorek, 23. i 24. marca. Do odebrania przygotowano wyniki badań, wykonanych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej, czyli: tomografia, rezonans i rtg, oraz badania laboratoryjne, dotychczas nieodebrane. Ponadto w 4 najbliższych dniach roboczych do odbioru są skierowania na badania tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego, tak aby można było je wykorzystać do wykonania badań w innych placówkach medycznych. Odbiór wyników badań i skierowań będzie odbywać się w pomieszczeniu Poradni Urologicznej na parterze budynku poradni specjalistycznych. Wejście mieści się w prawym szczycie gmachu od strony SOR.

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę