Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pierwszy potwierdzony przypadek wystąpienia COVID–19 w województwie podlaskim

Wojewoda podlaski i podlaski wojewódzki inspektor sanitarny poinformowali o pierwszym potwierdzonym przypadku wystąpienia koronawirusa COVID-19 w województwie podlaskim. - To mężczyzna w sile wieku, jest hospitalizowany - podano nie wskazując w którym szpitalu.

Rodzina pacjenta jest objęta nadzorem epidemiologicznym przez powiatowego inspektora sanitarnego. - Apelujemy o uszanowanie prywatności pacjenta - podał PUW.

O pierwszym polskim przypadku pacjenta z koronawirusem Ministerstwo Zdrowia poinformowało 4 marca. Od tego czasu zakażenie wykryto u 238 osób, a 5 z nich zmarło.

Według najnowszych danych, w województwie podlaskim w szpitalach przebywają cztery osoby podejrzane o zakażenie koronawirusem. 171 osób objętych jest kwarantanną, a 422 nadzorem epidemiologicznym. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę