Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Krew oddasz w ambulansie

- W związku z obecną sytuacją, od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania jesteśmy zmuszeni do zamknięcia naszego Terenowego Oddziału w Łomży, który mieści się w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży – poinformowało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. - Jednak, aby wszyscy chętni mieli możliwość oddania krwi w Łomży, od jutra zapraszamy pod Galeria Łomża - ul Piłsudskiego 14a Łomża gdzie krew będzie można oddać w naszym ambulansie.

- Pamiętajcie, krew mogą oddawać tylko osoby zdrowe. Co więcej, prosimy o wstrzymanie się od oddawania krwi osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni wróciły zza granicy - podaje w komunikacje RCKiK zaznaczając, że ambulans do oddawbnai krwi będzie działał w godzinach 7.30 - 13.00.

W tym trudnym dla nas wszystkich momencie, krew jest bardzo potrzebna. Gorąco zapraszamy! ♥️


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę