Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Wyjazdy do sanatorium z ZUS wstrzymane

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się zakażenia COVID-19 oraz rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Zakład Ubezpieczeń Społecznych wstrzymał czasowo – do odwołania - wyjazdy do ośrodków sanatoryjnych.

- Jeżeli posiadasz zawiadomienie o skierowaniu na rehabilitację ZUS, które ma rozpocząć się po 14 marca 2020 roku – NIE JEDŹ, ZOSTAŃ W DOMU – podaje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego. - Skierowanie do ośrodka rehabilitacyjnego będzie mogło być zrealizowane w późniejszym terminie. Szczegółowe informacje będzie można uzyskać pod numerem telefonu, który jest  na zawiadomieniu o skierowaniu na rehabilitację.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę