Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

„Nadzwyczajne rozwiązania” w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w którym od początku marca obowiązuje zakaz odwiedzi pacjentów przebywających w oddziałach szpitalnych, teraz wprowadza kolejne, jeszcze większe środki bezpieczeństwa. Tym razem dotyczą one ograniczenia przyjęć pacjentów w poradniach specjalistycznych.

- W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów w poradniach specjalistycznych – czytamy  w komunikacie, który podpisała dr Joanna Chilińska, z-ca dyrektora d/s pielęgniarstwa, która od kilku miesięcy pełni obowiązku dyrektora łomżyńskiego szpitala. 
Te „nadzwyczajne rozwiązania” sprawdzają się do maksymalnego ograniczenia liczby pacjentów odwiedzających działające w szpitalu poradnie specjalistyczne. 

  • Pacjentom kontynuującym opiekę w konkretnej poradni specjalistycznej i wymagającym okresowej kontroli będą udzielane teleporady telefonicznie w godzinach pracy poradni.
  • W sytuacji, kiedy jest to niezbędne pacjent zostanie umówiony na konkretną godzinę do lekarza,
  • Prośbę o przepisanie leków do kontynuacji leczenia należy zgłaszać telefonicznie.
  • Bez wychodzenia z domu można także skontaktować się telefonicznie z lekarzem rodzinnym POZ w celu uzyskania porady lub recepty na kontynuację leczenia.

- Ze względu na Państwa bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o zastosowanie się do w/w zaleceń – napisała dr Joanna Chilińska zaznaczając, że dzięki zdalnemu kontaktowi pacjenta z lekarzem, znacznie ograniczamy możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę