Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wojewódzka lista podmiotów leczniczych przeciwko koronawirusowi

Wojewoda Podlaski ogłosił wykaz podmiotów udzielających świadczeń opieki zdrowotnej, w tym transportu sanitarnego w związku z przeciwdziałaniem COVID-19, na terenie województwa podlaskiego. Na liście jest 11 podmiotów w tym szpital wojewódzki w Łomży i wojewódzka stacja pogotowia ratunkowego w Łomży. Powstania na podstawie nowej specustawy, która ma zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Obwieszczenie wojewody z wczoraj - 9 marca 2020 r. - natychmiast zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego. Wykaz zawiera nazwę podmiotu, adres, telefony i miejsce udzielania świadczeń. 

Listę otwiera Szpital Ogólny im. dr Witolda Ginela w Grajewie. Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży wymieniony jest jako podmiot wykonujący działalność leczniczą "6", a Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łomży jako "10". W przypadku pogotowia wskazane są dwa miejsca udzielania świadczeń - jedno w Łomży, drugie w Grajewie. 

W załączniku publikujemy OBWIESZCZENIE NR 3/2020 WOJEWODY PODLASKIEGO z dnia 9 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia wykazu podmiotów udzielających świadczeń opieki zdrowotnej, w tym transportu sanitarnego, w związku z przeciwdziałaniem COVID-19


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę