Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

7 osób w województwie przebadanych pod kątem COVID-19

- Do tej pory w regionie nie ma żadnego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem – podał w komunikacie Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski. Z komunikatu wynika, że do tej pory otrzymano wyniki badań na obecność COVID-19 od 7 osób i wszystkie one dały ujemne wyniki.

W komunikacie wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski poinformował, że 

  • Trzy osoby, które podróżowały autokarem z mężczyzną leczonym na koronawirusa na zachodzie Polski, uzyskały ujemny wynik badań na COVID-19. Wszystkim zalecono kwarantannę domową.
  • W szpitalu w Białymstoku również przebadano pod kątem COVID-19 trzy osoby, które trafiły z podejrzeniem zapalenia górnych dróg oddechowych. Wyniki wszystkich testów są ujemne. Zalecono nadzór epidemiologiczny.
  • Podobnie sytuacja wygląda u pacjentki, która trafiła na oddział zakaźny w szpitalu w Łomży z wysoką gorączką i kaszlem. Przeprowadzone u niej badania również dały wynik ujemny.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę