Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Podejrzenie koronawirusa

W szpitalu w Łomży znajduje się kobieta, wobec której zastosowano procedurę jak w przypadku wystąpienia koronawirusa. Kobieta przyjechała z Brukseli, miała gorączkę powyżej 40 stopni i uskarżała się na ból gardła. Lekarze zdecydowali o pobraniu od niej wymazu, który przekazano do badań w Państwowym Zakładzie Higieny w Warszawie.

Kobieta, wobec której podjęto procedury jak przy zakażeniu koronawirusem COVID-19 do łomżyńskiego szpitala trafiła we wtorek. Kobieta jest hospitalizowana na oddziale zakaźnym, który jest przygotowany na przyjmowanie pacjentów z objawami mogącymi wskazywać na zarażenie koronawirusem. Od soboty łomżyński szpital jest w stanie „podwyższonej gotowości”, który wprowadził wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.   

 Pełniąca obowiązki dyrektora szpitala w Łomży, dr Joanna Chilińska, wprowadziła do odwołania zakaz odwiedzin na oddziale obserwacyjno–zakaźnym oraz oddziale pediatrycznym. Jest to spowodowane większą ilością osób z zachowaniem na grypę i choroby grypopodobne, a nie podejrzeniem pojawienia się pacjentki z koronawirusem. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę