Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 04 lutego 2023 napisz DONOS@

Będzie nowy konkurs na dyrektora szpitala w Łomży

Nie ma nowego dyrektora szpitala w Łomży. Posiedzenie komisji konkursowej, która miała wybrać kandydata na dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży zakończyło się bez rozstrzygnięcia. Informacje te potwierdza Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik prasowy marszałka województwa.

Wyborów lepszego kandydata nowego dyrektora szpitala w Łomży miała dokonać komisja konkursowa powołana przez Sejmik Województwa Podlaskiego. Na jej czele stanął marszałek województwa Artur Kosicki. Do konkursu zgłosiło się dwoje kandydatów. Jednym z nich była Bernadeta Krynicka, była poseł na Sejm RP, która po zakończeniu kadencji w parlamencie powróciła do pracy w szpitalu. 
Konkurs miał być rozstrzygnięty w styczniu, aby nowy dyrektor mógł przejąć władze od razu po odejściu z pracy byłego dyrektora Mariusza Obryckiego, który po kilku miesiącach kierowania szpitalem zrezygnował ze stanowiska. 
Posiedzenie komisji konkursowej zostało jednak odwleczone i dobyło się dopiero dziś w Białymstoku. Okazuje się, że posoiedzenie zakonczyło się bez rozstrzygnięcia. Komisja konkursowa nie wskazała zarządowi województwa lepszego kandydata na nowego dyrektora.
To oznacza, że władze województwa ponownie będą ogłaszać konkurs na dyrektora.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę