Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Będzie nowy konkurs na dyrektora szpitala w Łomży

Nie ma nowego dyrektora szpitala w Łomży. Posiedzenie komisji konkursowej, która miała wybrać kandydata na dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży zakończyło się bez rozstrzygnięcia. Informacje te potwierdza Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik prasowy marszałka województwa.

Wyborów lepszego kandydata nowego dyrektora szpitala w Łomży miała dokonać komisja konkursowa powołana przez Sejmik Województwa Podlaskiego. Na jej czele stanął marszałek województwa Artur Kosicki. Do konkursu zgłosiło się dwoje kandydatów. Jednym z nich była Bernadeta Krynicka, była poseł na Sejm RP, która po zakończeniu kadencji w parlamencie powróciła do pracy w szpitalu. 
Konkurs miał być rozstrzygnięty w styczniu, aby nowy dyrektor mógł przejąć władze od razu po odejściu z pracy byłego dyrektora Mariusza Obryckiego, który po kilku miesiącach kierowania szpitalem zrezygnował ze stanowiska. 
Posiedzenie komisji konkursowej zostało jednak odwleczone i dobyło się dopiero dziś w Białymstoku. Okazuje się, że posoiedzenie zakonczyło się bez rozstrzygnięcia. Komisja konkursowa nie wskazała zarządowi województwa lepszego kandydata na nowego dyrektora.
To oznacza, że władze województwa ponownie będą ogłaszać konkurs na dyrektora.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę