Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pomoc dla Miśka

Piąteczka przyłącza się do Pomocy dla Miśka! Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Przyjaciele Przedszkola! Michał Misiek Szymanowski jest bratem jednej z naszych nauczycielek. Od roku choruje na rzadką chorobę mózgu – malformacja tętniczo – żylna. Naczyniak zajmuje mu połowę mózgu. W Polsce lekarze nie chcieli podjąć się leczenia. Jednak znalazła się nadzieja na uratowanie życia Michała – operacja w Klinice w Niemczech. Koszt operacji to prawie 50 tysięcy euro. Bardzo prosimy wszystkich o pomoc i o przyłączenie się do tej szczytnej akcji. Każdy grosz się liczy, aby uratować życie Michała. Wierzymy w Państwa wielkie serca! Link do strony Fundacji: https://www.siepomaga.pl/michal-szymanowski?fbclid=IwAR3B6oON2F9qNfAK6-vFgAnybvssJLVE9nXT1NjbCTSwkesd0teV1C5Cp5o Zachęcamy również państwa do udziału w licytacjach na rzecz Michała: https://www.facebook.com/groups/317312719203121/ Jeśli zechcą państwo przekazać parę groszy na operację Michała stacjonarnie w Przedszkolu, to również będą dostępne puszki w każdej grupie. Bardzo DZIĘKUJEMY za każdą pomoc, za każdy przekazany grosz. Pamiętajcie Kochani dobro wraca!!

Agata Komorowska
pon, 27 stycznia 2020 22:28
Data ostatniej edycji: pon, 27 stycznia 2020 22:30:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę