Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Była posłem została kierownikiem w szpitalu

Główne zdjęcie
Bernadeta Krynicka

Była poseł PiS Bernadeta Krynicka została kierownikiem Działu Kontraktowania i Nadzoru Świadczeń Medycznych łomżyńskiego szpitala. Pod koniec listopada dyrektor Mariusz Obrycki ogłosił konkurs na to stanowisko. Była poseł do konkursu nie przystąpiła. - Pani Bernadeta Krynicka jest pracownikiem szpitala została oddelegowana na to stanowisko – tłumaczy dyrektor Obrycki.

Wymagania jakie stawiano w konkursie na stanowisko kierowania Działu Kontraktowania i Nadzoru Świadczeń Medycznych to wykształcenie wyższe, oraz „preferowana znajomość zagadnień związanych z kontraktowaniem świadczeń medycznych”. Ogłoszenie zostało opublikowane na stronie internetowej szpitala 28 listopada. Oferty można było składać do wczoraj. Okazuje się, że konkurs nie będzie rozstrzygany, bo stanowisko zostało obsadzone. Od dziś objęła je była poseł Bernadeta Krynicka. Przed posłowaniem pracowała w szpitalu jako pielęgniarka oddziałowa, a będąc posłem na Sejm RP w szpitalu miała urlop bezpłatny. Teraz wróciła do pracy.
- Z uwagi na to, że  Pani Bernadeta Krynicka jest pracownikiem szpitala została oddelegowana na to stanowisko – mówi dyrektor szpitala Mariusz Obrycki tłumacząc, że ogłoszony konkurs nie będzie rozstrzygany. - Jeśli była okazja wykorzystania doświadczonego pracownika to skorzystaliśmy z tej okazji – dodaje. 

Przypomnijmy, że pod koniec listopada dyrektor Obrycki złożył rezygnację z zajmowanego od kwietnia stanowiska. Wraz z informacją o jego rezygnacji pojawiły się plotki, że jego następcą ma być była poseł. Formalnie następnego dyrektora szpitala w Łomży ma wybrać komisja konkursowa, którą powołają władze samorządowe województwa.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę