Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
9 września 2005r.

Zebranie Prezesów Ognisk i Zarządu Oddziału ZNP

Tematem ostatniego zebrania była realizacja świadczenia urlopowego i Funduszu Świadczeń Socjalnych dla emerytów oraz analiza prac nad uroczystościami Jubileuszu ZNP. Gościem naszym był Wicewojewoda Podlaski – Pan Jerzy Półjanowicz.

Z okazji stulecia ZNP w naszym oddziale odbyło się kilka imprez: Zlot Sekcji Emerytów i Rencistów, Sesja Naukowa nauczycieli bibliotekarzy, Turniej Tenisa Stołowego. Obecnie trwają przygotowania do Turnieju Brydża Sportowego, Spotkania Pokoleń i uroczystości galowej kończącej obchody stulecia ZNP na Ziemi Łomżyńskiej.
Członkowie Zarządu i Prezesi Ognisk włączyli się bardzo aktywnie do pracy. Ostatni przydział obowiązków, ostatnie uwagi i spostrzeżenia, …, życzmy sobie tylko – POWODZENIA!
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę