Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Hipermarket w Łomży za 45 mln

Echo Investment podpisał umowę z „real” na budowę hipermarketu w Łomży. Umowa dotyczy budowy a także oddania go do korzystania spółce „real” na okres 15 lat. Za łomżynski hipermarket „real” ma zapłacić - równowartość w złotych polskich - 11 mln 322 tys. euro netto. Na dzień zawarcia umowy jest to kwota 45 mln 854 tys. złotych.

Warunkiem rozwiązującym umowę jest nie nabycie przez Echo Investment w ciągu najbliższych 12 miesięcy jeszcze jednej działki niezbędnej pod realizację planowanej inwestycji. Chodzi o przebiegającą niemalże przez sam środek zakupionego przez Echo Investment terenu u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej drogę miejską – tzw. Starozawadzką. Spółka stara się odkupić ją od władz miasta od dłuższego czasu...
Kolejnym warunkiem jaki musi spełnić Echo Investment jest jest uzyskanie ostatecznego pozwolenia na budowę do 30 czerwca 2007r.

Dodajmy, że umowę pomiędzy Echo Investment - Centrum Handlowe Łomża Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach (w której Echo Investment S.A. posiada bezpośrednio i pośrednio 100% udziałów) a z real,- Sp. z o.o. podpisano 22 czerwca 2005 roku jednak dopiero w czwartek 8 września 2005r. spółka poinformowała o tym w komunikacie giełdowym.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę