Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Cuch przewodniczący RS pogotowia

Główne zdjęcie
Karol Cuch

Karol Cuch został nowym przewodniczącym Rady Społecznej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. Na funkcję tę pod koniec czerwca powołał go zarząd województwa podlaskiego, ale stosowana uchwała została opublikowana w tym tygodniu. Okazuje się, że zmieniono także RS WOPiTU.

Karol Cuch znany jest przede wszystkim z tego, że w pierwszych latach urzędowania w ratuszu prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, należał do jego najbliższych współpracowników – jak podawano: „do realizacji różnych zadań”. W po dwóch latach kariery w ratuszu nagle został odsunięty. W maju tego roku Cuch został zatrudniony w łomżyńskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, a – jak się okazuje - w czerwcu został przewodniczącym Rady Społecznej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. 
25 czerwca 2019 r. zarząd województwa podlaskiego podjął uchwałę zmieniająca uchwałę z kwietnia 2018 w sprawie powołania Rady Społecznej w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łomży. Ze starego składu odwołano Tomasza Chojnowskiego (przewodniczącego),  Cezarego Kisiela,  Mirosława Korsana, Robert Nadarę i  Edytę Śledziewską. 
Oto nowy skład RS łomżyńskiego pogotowia ratunkowego: Karol Cuch (przewodniczący), Alicja Turkowska, Piotr Glinka, Kazimierz Górski, Sebastian Orłowski, Grzegorz Andrzej Palka i Artur Wierzbowski.

Tego samego dnia zarząd województwa podjął uchwałę zmieniając uchwałę w sprawie powołania Rady Społecznej łomżyńskiego szpitala (zobacz: Wymiany w Radzie Społecznej szpitala) oraz w Wojewódzkim Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży. Jej nowym przewodniczącym został Piotr Modzelewski, a członkami są teraz: Lucyna Antecka, Piotr Grabani, Robert Grzymała, Paweł Karwowski, Tomasz Ostaszewski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę