Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Komisja wybierze dyrektora

Główne zdjęcie
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

Sejmik województwa podlaskiego podczas poniedziałkowego posiedzenia wybrał komisję która ma przeprowadzić konkurs na dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Dotychczasowy dyrektor Roman Nojszewski został odwołany nagle pod koniec stycznia.

Komisję konkursową, która ma wyłonić najlepszego kandydata na nowego dyrektora szpitala w Łomży tworzy siedem osób. To Marek Malinowski, członek zarządu województwa podlaskiego odpowiedzialny za służbę zdrowia, który będzie przewodniczącym komisji, oraz radni sejmiku:  Justyna Żalek, Łukasz Siekierko, Jacek Piorunek i Stefan Krajewski, który jest przedstawicielem Rady Społecznej szpitala.
Do komisji konkursowej zostali powołani także Katarzyna Zajkowska dyrektor departamentu zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku oraz dr n. med. Agnieszka Janke z-ca dyrektora d/s lecznictwa Wojewódzkiego Szpitala Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę