Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Prezentacje Jana Jaroty i Remigiusza Fabiańskiego

W środę 24. sierpnia br. odbyły się zaplanowane spotkania z kandydatem na posła z ramienia LPR- panem Janem Jarotą, oraz kandydatem na senatora, przewodniczącym łomżyńskiej PO- panem Remigiuszem Fabiańskim.

Prezentacje obu panów przebiegły w spokojnej atmosferze. Głównymi i najszerzej omawianymi punktami były oczywiście sprawy przyszłej polityki gospodarczej. Pan Fabiański poruszył również problematykę polskiego ustawodawstwa.
Zaprezentowane stanowiska kandydatów zostaną poddane ocenie na zebraniu Rady Forum Gospodarczego Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę