Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Dyrektor pogotowia zastała na kolejne 6 lat

Główne zdjęcie
Hanna Waniewska

Hanna Waniewska nadal jest dyrektorem Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. Zarząd województwa podlaskiego powołał ją na to stanowisko na najbliższe 6 lat. Kadencję rozpoczęła dziś.

Hanna Waniewska dyrektorem łomżyńskiego pogotowia jest od listopada 2012 roku.  Wówczas po raz pierwszy wygrała konkurs na to stanowisko i została powołana na sześcioletnią kadencję. Ta skończyła się wczoraj, a od dziś zaczęła się jej nowa – także sześcioletnia kadencja na stanowisku dyrektora. Wcześniej ponownie wygrała konkurs, a w poniedziałek stosowną uchwałę w tej sprawie podjął „stary” zarząd województwa podlaskiego. 
„Z dniem 29 listopada 2018 r. powołuje się Panią Hannę Bożenę Waniewską na stanowisko Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łomży na okres 6 lat, tj. do dnia 28 listopada 2024 r.” - brzmi paragraf  pierwszy tej uchwały. 
Tego samego dnia zarząd podjął uchwałę w sprawie ustalenia jej nowego wynagrodzenia. Dyrektor Hannie Waniewskiej przyznano wynagrodzenie miesięczne w wysokości 10 500 zł. 

Hanna Waniewska nie jest lekarzem, ale od lat zawodowo związana jest ze służbą zdrowia. Pracowała w Narodowym Funduszu Zdrowia i w łomżyńskim szpitalu. Jest działaczką Platformy Obywatelskiej. W ostatnich wyborach samorządowych z listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska ubiegała się o mandat radnej Rady Miejskiej Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę