Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Uratować człowieka

Główne zdjęcie
Ks. dr Radosław Kubeł, twórca i opiekun GR „Nadzieja”

- Pierwsze minuty po wypadku, zanim na miejsce dotrze ekipa zawodowych ratowników medycznych, to jest ten czas pierwszej pomocy. Wtedy w naszych rękach jest życie poszkodowanego – mówi ks. dr Radosław Kubeł, założyciel i koordynator Grupy Ratowniczej „Nadzieja” zapraszając wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.

Często o przeżyciu drugiej osoby decydują sekundy. Czekając na przybycie służb ratunkowych, nie można stać bezczynnie – uważa ks. Radosław, który od początku XXI wieku, na bazie parafii Krzyża Świętego w Łomży, organizuje nauczanie z udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. -  Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której szybka reakcja i umiejętność udzielania pierwszej pomocy może uratować komuś życie - podkreśla. 

Dlatego Grupa Ratownicza Nadzieja zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Kurs odbędzie się 29 listopada o godzinie 17.00 w siedzibie naszej jednostki (ul. Zawadzka 55,18-400 Łomża). Zgłoszenia można dokonać poprzez wiadomość e-mail na adres lomza@grupanadzieja.pl wpisując w tytule „Pierwsza pomoc listopad 2018”.

Ksiądz Radosław Kubeł zaprasza także do współpracy wszystkie organizacje pozarządowe, które chciałby przeszkolić w tym zakresie swoich członków, sympatyków czy wolontariuszy. Wszystkie tego typu szkolenia członkowie Grupy Ratowniczej „Nadzieja”  przeprowadzają bezpłatnie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę