Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Lepsza opieka nad matką i dzieckiem

Szpital w Łomży zrealizuje inwestycję, która podniesie jakość usług medycznych w zakresie ginekologii, położnictwa i opieki nad noworodkami i dziećmi. Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał mu 3,2 mln zł dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Jak przekazuje Emilia Malinowska z Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku Szpital Wojewódzki im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży przy takim unijnym wsparciu ma zrealizować projekt, którego koszt wynosi 3,7 mln zł. Pieniądze przeznaczane będą na zakup aparatury medycznej, dzięki czemu zwiększy się komfort i bezpieczeństwo pacjentów oddziałów: noworodkowego, dziecięcego oraz ginekologiczno-położniczego. 
Z przedstawionych szacunków wynika, że dzięki tej inwestycji z ulepszonych usług zdrowotnych skorzysta 6,7 tys. osób, a w ramach opieki ambulatoryjnej ma zostać udzielonych ponad 3 tys. porad.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę