Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ciborowski przewodniczącym Rady Społecznej szpitala

Główne zdjęcie
Szpital Wojewódzki w Łomży

Artur Ciborowski będzie nowym przewodniczący Rady Społecznej w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Uchwałę w tej sprawie zarząd województwa podlaskiego podjął pod koniec czerwca, ale dopiero dziś została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku. Nowa rada czteroletnią kadencję rozpocznie na początku sierpnia.

Rada Społeczna szpitala jest organem inicjującym i opiniodawczym dla organów Województwa Podlaskiego oraz organem doradczym dyrektora szpitala. Formalnie powoływana jest przez zarząd województwa na czteroletnią kadencję, ale większość jej członków wskazuje Sejmik. Ten w czerwcu powołał do niej 15 osób, przy czy co drugi zasiada już w tym gremium: Jacek Piorunek (dotychczasowy przewodniczący RS), Marek Olbryś, Stefan Krajewski (nowy członek), Dominik Maślach (nowy członek), Robert Chaberek (nowy członek), Piotr Dąbkowski (nowy członek), Józef Mioduszewski, Dariusz Surowik (nowy członek), Sławomir Zgrzywa, Maciej Borysewicz, Krystyna Michalczyk-Kondratowicz, Tamara Alicja Małachowska, Lech Marek Szabłowski (nowy członek), Daria Sapińska (nowy członek) i Maria Bauchrowicz-Tocka.
Do nowej Rady Społecznej szpitala weszła także  Iwona Łada jako przedstawiciel Wojewody Podlaskiego, oraz Artur Ciborowski, który został wskazany przez marszałka jako nowy jej przewodniczący.
Uchwała w sprawie powołania Rady Społecznej w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży wchodzi w życie z dniem podjęcia, ale z mocą obowiązującą od dnia 4 sierpnia 2018r.  Kadencja Rady Społecznej trwa 4 lata.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę