Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Euro dla przedsiębiorców z Phare 2003

1 mln 333 tys euro mogą otrzymać przedsiębiorcy z województwa podlaskiego na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Wsparcia MSP - Przedsiębiorczość w Polsce Phare 2003. Właśnie ogłoszono warunki przyjmowania wniosków o dotacje. W województwie podlaskim przyjmuje je Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego. Minimalna kwota wsparcia o jaką można się ubiegać to 2 tys, a maksymalna 50 tys euro - przy czym nie może to być więcej niż połowa wartości inwestycji.

Wszystkie zgłaszane wnioski muszą dotyczyć realizacji działań związanych ze wzrostem konkurencyjności przedsiębiorstwa i uwzględniających przede wszystkim wdrożenie nowych technologii i odnowienie parku maszyn związanych z kluczową działalnością produkcyjną i usługową przedsiębiorcy. Z funduszy tych można sfinansować m.in.: zakup nowych maszyn, sprzętu komputerowego, środków transportu lub nowego wyposażenia transportowego, pod warunkiem, że usługi transportowe nie są głównym przedmiotem działalności wnioskodawcy, czy zakup nowych mebli w przypadku hoteli i restauracji.

Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć w internecie na stronach www.parp.gov.pl
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę