Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Spotkanie integracyjne

Tegoroczne lato nie rozpieszcza nas ciepłymi i słonecznymi dniami, jednak pogoda dopisała na spotkaniu piknikowym łomżyńskich przedsiębiorców. Impreza odbyła się 30. czerwca w zrzeszonym w Łomżyńskiej Izbie Przemysłowo- Gospodarczej klubie “Rampa& VIP”.

Wśród zaproszonych gości , oprócz członków Izby, znaleźli się przedstawiciele organizacji tworzących Forum Gospodarcze Łomży: Krzysztof Komorowski (Zrzeszenie Handlu i Usług), Kazimierz Sałacki (Cech Rzemiosł Różnych), Andrzej Grzymała (Rada Łomżyńskich Handlowców) oraz Prezes ŁIP-H Maciej Krzysztof Zajkowski.
Spotkanie miało charakter luźny, ale można było zaobserwować rodzące się przy doskonałym piwku z lokalnego browaru rozmowy na tematy związane z gospodarką regionu oraz tym samym z zakresem działalności Forum Gospodarczego Łomży. Imprezę zdominował duch integracji, nawiązywane i umacniane były nowe znajomości, a odnawiane stare.
Piknik zorganizowany przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową pokazał jak ważną rolę pełnią tego typu luźne spotkania zbliżające do siebie ludzi, którzy mają wspólne cele i interesy. Dopełnieniem zadowolenia organizatorów
z przebiegu imprezy były pozytywne opinie uczestników. Jak powiedział Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej Maciej Krzysztof Zajkowski: “Naszym zdaniem było to bardzo dobre spotkanie środowisk gospodarczych skupionych w Forum Gospodarczym Łomży. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich tych, którzy znaleźli się na tej imprezie integracyjnej, zaś tych, którzy nie mogli przybyć informujemy, że kolejna będzie niebawem. Ilość uczestników spotkania pokazała, iż jest to ważny element jednoczący środowisko gospodarcze naszego miasta i powiatu”.
Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa dziękuje sponsorom udanego Spotkania Piknikowego:
- BROWAR ŁOMŻA
- DANTEX
- RAMPA& VIP
oraz Panu Tadeuszowi Wałkuskiemu “za dodatkowe wzmocnienie” imprezy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę