Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ze Szpitala Czerniakowskiego do szpitala łomżyńskiego

Główne zdjęcie
Szpital Wojewódzki im. Kard. Wyszyńskiego w Łomży

Roman Nojszewski wygrał konkurs na nowego dyrektora szpitala wojewódzkiego Łomży – wynika z naszych nieoficjalnych informacji. W piątek w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku odbyły się przesłuchania kandydatów, którzy zgłosili się na konkurs po tym gdy z pracy na tym stanowisku zrezygnował Krzysztof Bałata. Nojszewski to były dyrektor Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie. O tym czy obejmie stanowisko dyrektora szpitala w Łomży zdecydować musi jeszcze zarząd województwa podlaskiego.

Na ogłoszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. S. Wyszyńskiego w Łomży wpłynęło 11 ofert. W piątek 7 kandydatów (jeden się wycofał, trzech odpadło z przyczyn formalnych) przesłuchiwała sześcioosobowa komisja konkursowa, której przewodniczył prof. Marian Szamatowicz. To ta komisja w głosowaniu miała wskazać jako najlepszego kandydata Romana Nojszewskiego i to jego ma zarekomendować Zarządowi Województwa Podlaskiego, który formalnie powołuje i odwołuje dyrektora szpitala w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę