Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Prezes Mlekovity autorytetem dla menedżerów

Dariusz Sapińki, prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA uznany został za najbardziej szanowanego szefa firm produkcyjnych w Polsce. Takie wyniki przyniosło badanie przeprowadzone i opublikowane przez miesięcznik „BusinessWeek”. Co istotne – taką opinię wystawili prezesowi MLEKOVITY przedstawiciele biznesu – szefowie firm z sektora msp.

„BusinessWeek” przedstawił 200 menedżerom z małych i średnich firm po 15 nazwisk znanych szefów firm produkcyjnych, usługowych i instytucji finansowych z pytaniem, kogo najbardziej szanują i uważają za autorytet. Na najwyższym podium w kategorii firm produkcyjnych znalazł się Dariusz Sapiński, prezes MLEKOVITY. Autorzy badania, przygotowując kandydatury, wyszukali ludzi o niepodważalnych osiągnięciach.

Badanie przeprowadził CBM Indicator, współfinansował Oracle Polska.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę